Užsakymas

Norėdami užsisakyti dėžę alui ar vynui, užpildykite specialią užsakymo formą šio puslapio apačioje. Arba paprasčiausiai brūkštelkite savo norus ir pageidavimus elektroniniu paštu. Tik nepamirškite palikti savo kontaktinių duomenų.

1. Išsirinkite patinkantį modelį.

2. Pasirinkite spalvą ir dėžės dizainą ( atsiminkite, kad kompiuterio ekrane matoma spalva gali skirtis nuo realios).

Classic beerbox design– moderniai, elegantiškai ir švariai:

 BURN beerbox design– atrodo kitaip…:

Ir galiausiai… BEER BOX design KAŽKAIP KITAIP

Pasitikėkite mumis ir mes padarysime tokį dėžės dizainą, koks mums šaus į galvą ir tuo metu atrodys šauniausiai. Jums patiks.

3. Sugalvokite trumpą tekstą, kurį norite matyti ant dėžės. Jei minčių reikiamam tekstui mažoka, idėjų ieškokite interneto platybėse. Kelios idėjos užrašams puslapio apačioje 🙂 Jei ant dėžės norite matyti savo logotipą, piešinį ar fotografiją, atsiųskite juos mums. Fotografijos, logotipai ar piešiniai ant dėžių atvaizduojami juodai balti. Įgyvendinsime bet kokias Jūsų idėjas ir norus.

4. Jei norite, kad tekstas būtų ir ant prikabinamos lentelės, sukurkite trumpą tekstą ir informuokite mus.

5. Parašykite savo adresą, elektroninį paštą ir telefono numerį.

Pristatome visoje Lietuvoje.

Įmonėms, norinčioms prekiauti ar pirkti dėžutes didesniais kiekiais, paruošime išskirtinius pasiūlymus. Norintiems unikalaus gaminio, produktų dizaineriai paruoš būsimos dėžutės eskizą ir kai jis pilnai atitiks Jūsų lūkesčius, pagaminsime bandomąjį gaminį Jūsų patvirtinimui.

Ir visuomet, jei tik kils klausimų, rašykite, o dar geriau- skambinkite mums.

Minčių Jūsų dėžutei bankas:

HAPPY BEERSDAY. Happy BeerDay. Andriaus degalai. Tomo įrankiai žvejybai. Kiemo įrankių rinkinys. Save water. Drink milk ! Negerk už vairo – išpilsi pieną. Bjauriau už šiltą pieną gali būt tik visiškas jo nebuvimas. Niekas taip nesušildo kaip šaltas pienas. Pienas trumpam praplečia kraujagysles ir draugų ratą. Realybė- iliuzija, kurią sukelia pieno trūkumas. Pienas- ne arbata- stiklinės neužteks. Jei aš būčiau pienas- ateičiau rytais. Vyras be pieno, kaip žmona be vyro. Vyrui reikalinga karšta širdis ir šaltas pienas. Myliu tave, beveik kaip pieną. Two beer or not two beer. Litras alaus. Daug? Priklauso nuo to, kelintas…  Jeigu kalnas neina pas Mahometą, tai Mahometas eina pieno. Žodyje „ gira“ padarius tik 4 klaidas, gausi žodį „ alus“. Pilvas ne nuo pieno- pilvas pienui. Ką anksti ryte grįžęs namo grįžęs vyras nori išgirsti? -Pagaliau, mielasis, tu namie. Šalto pieno gersi? Rinkimai į seimą: šviesus ar tamsus. Žiūri kaip vyras į pieną. Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau. Iš putos pažinsi pieną. Pieno ant pečių nenešiosi. Tėčiui, Uošviui, Broliui, Kaimynui, Draugui, Meilužiui…